Değerli HitSesliChat kullanıcıları sesli chat ve diğer kurumsal bir çok sitenin en yaygın kullandığı alt yapı sistemi wordpress sistemidir. WordPress sisteminden tam anlamıyla yararlanmak için eklentileri doğru kullanmak gerekmektedir. Nedir bu eklentiler bu makalemde sizlere bunu açıklayacağım.

WordPress alt yapılı bir sistem kurduysanız öncelikle tavsiyemiz Seo eklentisi kurmanızdır. Google de araştırma yaptığınız da eklentiler ile ilgili bir çok örnekler bulabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz All in Seo Pak eklentisidir. Hit SesliChat olarak All in Seo Pak eklentisini kullanmaktayız. Eklenti örneklerine devam edecek olursak sıraya göre akismet ( spam yorumları engelleme ) eklentisini tavsiye ederiz. bir başka tavsiye edeceğimiz eklenti ise XML Sitemap & Google News feeds eklentisidir. Diğer eklentiler ise temanızın özeliğine göre farklılık gösterebilir.

Hit Sesli Chat sitesi olarak diğer site sahibi arkadaşlarımıza yardımcı olmak için makalelerimiz ile tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Sorun yaşadığınız konularda yorum kısmından bizlere ulaşabilir sorununuza kesin çözümle üretiriz. Sesli Chat sitemizin sohbet kısmına bağlanmak için sohbet girişi yazan yere tıklamanız yeterli olacaktır. Keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile iyi sohbetler dileriz.

Sosyal Medyada Paylas: