171Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Süper Lig Son Haftalar

   Covid-19 hastalığı nedeniyle verilen aranın ardından yeniden başlanılan müsabakalar da aradan çok ilginç sonuçlar alınmaya başlantı. Verilen aradan önce favoriler arasında gösterilen Galatasaray yarıştan koparak, Başakşehir ve Trabzonspor ikilisini Şampiyonluk yarışında baş başa bıraktı. Gelin bu sene ilginç bir halan Süper ligi hep beraber inceleyelim.

   Diğer sezonlara istinaden çok ilginç geçen sezonda kümede kalma savaşı veren takımlarında çok olması ligimize ayrı bir hava katmıştır. Önceki sezonlar da neredeyse 10 hafta önceden bile küme düşen en az bir takım belli oluyordu. Oysa şimdi neredeyse ilk 10 takım dışındaki geri kalan 8 takımda küme düşme tehlikesi yaşıyor. Bu hafta oynanacak Ankaragücü-Galatasaray maçıyla ligden matematiksel olarak kesin düşen ilk takım belli olacak. Ankaragücü bu maçta mutlak galibiyet alması gerekiyor. Aksi durumda küme düşecektir. Diğer takımlara da bakacak olursak fikstür avantajını Yeni malatyaspor elinde bulunduruyor. Ayrıca ikili averaj olayında da diğer takımlara istinaden daha iyi durumda. Muhtemelen diğer iki takım Konyaspor - Denizlispor ve Kayseri arasında bir takım olacaktır.

    HitSesliChat ailesi olarak sadece sesli chat konuları değil hemen hemen her konuda sizlere yararlı paylaşımlar yapmayı sürdüreceğiz. Bizi takipte kalınız.. Bir sonra ki makalemizde görüşmek ümidi ile iyi sohbetler dileriz.

 

Yazar : WebSeoDizayn
12 Tem 2020
292 Görüntüleme

Tags:


Gönder
sesli chat sesli sohbet seslichat