Arkadaşlar herkes tarafından Google vb. arama motorlarının önemi bilinmektedir. Ancak sizlere Google den yararlanırken, Google tarafından cezalandırılma durumuna nasıl geliniyor kısaca belirteceğim. Sesli Chat site sahiplerinin tek amacı sitelerinin arama motorlarında iyi konumda olmasıdır. Hem prestij hemde kullanıcı sayısını artırma yönünden etkili olmaktadır. Yalnız bunu bilinçsişzce yapıldığı taktirde sisteminzie zararda verebilir. 

    Google güncel siteleri sever ve onları daima ön planda tutar. Ancak güncel kalmak içinde seslichat siteleri ile alakasız konularda yayımlamak sisteminizi geriletir. Çünkü Google alakasız konular yayımlayan siteleri spam olarak algılama ihtimali çok yüksektir. Bunu bir çok site sahibi 2016 yılında yaşadı. Onlarca site Google tarafından spam ve ban cezalarına maruz kaldı. Sizlere tavsiyemiz sisteminiz ile daha doğrusu geniş kapsamlı söyleyecek olursak hangi sektörle alakalı hizmet veriyorsanız kendi sektörünüz ile ilgili duyuru ve makaleler yayımlamanız doğru olacaktır.

    Hit Sesli Chat ailesi olarak daima siz kullanıcıları bilgilendirme amaçlı içerikler yayımlamakla beraber sizlerin cevap bulamadığınız konularınızada detaylı açıklamalar ile çözüm üretmeye çalıştık. Yaklaşık 2014 yılından itibaren sizlere kesintisiz hizmet sunan sohbet sitemiz tüm hızıyla kaliteli ve doğru bir hizmet anlayışı ile yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizi ziyaret eden siz değerli kullanıcı misafirlerimize iyi sohbetler dileriz.

YORUM ALANİ

  • GÜNCEL YAZILARIMIZA SENDE YORUM YAPMAK İSTEMEZMİSİN ?
  • Gönder