SesliChat Geceleri

Sesli Chat 0 22 May Cuma 17:54 50 Görüntüleme

     Merhabalar sevgili SesliChat kullanicilarimiz.

Bilmiş oldugumuz üzere Sesli Chat merkezleri insanlarimizin artik vazgeçilmez bir arkadaşlik ortami olmuş ve kullanicilarimizin ilgileri üzerine yoğun bir tiklanma almaktadir. Bu neden’den dolayi bu siteler içerisin’de düzenlenen etkinlikler sayesin’de insanlarimiz hem mutlu dakikalarini geçirebilmekte hemde yeni insanlarla tanişip arkadaş olabilmektedir.

     Bu sebeb’den dolayi site içerisin’de kullanicilarimizi memnun edecek ve düzenlenen gecelerde insanlarimiz mutluluk içerisinde sohbet yapabilmektedirler.

    Site içerisin’de haftada bir gün SesliChat Geceleri düzenlenen Canli Müzik ve Şiir gecelerin’de insanlarimiz Canli eserlerini kullanicilarina sergileyerek vakitlerini geçirmekte ve yarişma bitimin’de Altın Veya Ücretli Görev’e sahip olabilmektedir. Birde düzenlenen odalar arasi yarişma uygulamasin’da site içerisinde bulunan oda sahipleri skypelerin’den facebooklarin’dan dostlarini siteye davet ederek oda sayisini yükseltmekte ve saat 23.00’a kadar odasi en çok dolu olan birinci olmaktadir.

    Bu tür SesliChat Geceleri ile insanlarimizin dikkatlerini daha çok üstüne çekerek ilgi görmüştür. Sizler’de bu harika dolu platformlara girişlerinizi sağlayarak keyifli dakikalar geçirebilir ve sevdiklerinizle özel takilabilirsiniz.

Şimdi’den iyi sohbetler diliyor ve görüşmek dilegiyle En güzeli’ne emanet ediyorum.