Sesli Siteler Etkinlikleri

Sesli Chat 0 24 May Paz 20:10 77 Görüntüleme

Değerli kullanıcılarımız bu makalemizde sizlere sesli sohbet sitelerinde yapılan etkinliklerden bahsedeceğiz. Hangi etkinlikler yapılmaktadır. Bu etkinliklere hangi Sesli Siteler öncülük yapmaktadır. Sesli Chat Siteleri etkinlikleri ne zaman yapılmaktadır sizler için araştırdık.

Sesli Sitelerde şu sıralar en çok şiir geceleri,Ses yarışmaları, Kelime oyunu tarzı yarışma odası etkinlikleri, Yeni sesli panel tanıtım etkinlikleri, Mobil Sesli sohbet odalarının tanıtımı etkinlikleri gibi etkinlikler yapılmaktadır. Bu etkinliklere öncülük eden sitemiz diğer bir çok sesli chat sitesi kullanıcılarına da örnek teşkil etmiştir. HitSesliChat olarak amacımız hem sohbet etmeniz hemde bu etkinler sayesinde güzel zaman geçirmenizdir. Yakın zaman da LifeTalkChat oda sistemine geçiş yaparak Mobil Sesli Sohbet tanıtımını bütün sesli chat kullanıcıları için yapacağız. Şiir gecelerimiz zaten ayın belli günlerinde rutin olarak yapılmaktadır. SesliSohbet Sesli Yarışma oyunlarımız zaten her hafta düzenlenmektedir. Kısacası günün her anını dolu dolu sizler için değerlendirmekteyiz.

Sistemimizin bu ayrıcalıkları ve etkinliklerinden yararlanmak tamamen ücretsizdir. Sadece yapmanız gereken Sesli Sohbet sistemimize üye olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde geçici rumuzlar ile tanıma güçlüğü çekeceğimiz den etkinliklerde yer alamayabilirsiniz. Sesli Sohbet sistemimize giriş için sohbet bağlan butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile iyi sohbetler.