170Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Muhabbet

HitSesliChat'in vazgeçilmez fikir paylaşım odaları olan sohbet ve muhabbet odaları siz kullanıcılarımıza uzun yıllardır kesintisiz fikirlerinizi paylaşma ve güzel muhabbet etme imkanı sunmaktadır.Sitemizin en kalabalık odalarından olan Sohbet odası görevlileri siz kullanıcılarımıza saglıklı sohbet etme imkanı sunmaktadır.Güzel uslupla fikirlerimizi paylaştıgımız sohbet odalarımız sizlere daha güzel vakit geçirme insanlarla iletişim konusunda sizlere yardımcı olcaktır. Odalarımızdaki konular;Genel Güncel haber konuarı,Psikoloji ve insan halleri üzerine konular belirlenip siz kullanıcılarımız ve görevlilerimizle paylaşılmaktadır.Sohbet konularının çoğu günlük sanat olaylarını ve genel konuları ele alır. HitSesliChat Sitemizde toplam 3 adet muhabbet odası bulunmaktadır.

Sitemizdeki Sohbet odaları ve sahipleri:

Sohbet ( Mc Eren )

Serbest kürsü ( AsiL_GeNc )

Muhabbet ( ßadeqüL )

Sohbet odası:Sohbet odamızın sahibi Mc Eren arkadaşımız olup oda görevlilerimiz sohbet kullanıcıları içinden seçilmiş sohbet konusunda deneyimli kişilerdir.Oda görevlilerimiz siz kullanıcılarımıza sohbet konularında ve kurallarımız hakkında bilgi vermekle yükümlüdür.Sohbet odası sitemizin en kalabalık odalarından biri olup siz kullanıcılarımızın fikirlerini paylaşabilçegi mükemmel bir ortamdır.

Muhabbet odası:Odamız site görevlilerimiz tarafından kontrol edilip oda görevlimiz ßaDeqüL arkadaşımızdır.Muhabbet odamız üst sırada bulunmaktadır.Sohbet odamıza göre biraz daha sakin olan odamızda sohbet edebilir,tartışmak istediginiz konuları kurallarımız dahilinde tartışabilirsiniz.Oda görevlileri ve odamızın kullanıcıları sizleri kurallar hakkında bilgilendirçektir.

Serbest Kürsü:Sohbet odamız üst sıralar da yer almaktadır. Oda sahibimiz AsiL_GeNc arkadaşımızdır..Odamızda yaklaşık günün tüm saati görevlimiz siz kullanıcılarımıza sohbet imkanı sunmakla ve mükemmel bir muhabbet ortamı kurmakla yükümlüdürler.

Sohbet ve muhabbet odaları Kurallarımız:

-Siyasi paylaşımlar yapmak oda engeli sebebidir.

-Odalarımızda kürtçe sohbet etmek kesinlikle yasak olup ban sebebidir.

-Küfür,argo,hakaret yasak olup ban sebebidir.

-Mp3 şarkı çalmak yasak olup oda engeli sebebidir.

-Odalarda sohbet akışını engelleyici ikonlar atmak,floot atmak yasak olup oda engeli sebebidir.

Sizinde kendinize ait sohbet yada muhabbet odası olsun istiyorsanız lütfen başvuru odamızdan bilgi alınız.

Odayla ilgili sorunlarınızı sorun odası görevlilerimize yada oda görevlilerine iletebilir yardım alabilirsiniz. Sesli chat

Yazar : WebSeoDizayn
21 Ağu 2020
134 Görüntüleme


Gönder
sesli chat sesli sohbet seslichat