121Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Yurt Dışı Girişleri

Sevgili sesli sohbet kullanıcıları Sanal platform evrensel olduğundan internet üzerinden yayın yapan bütün adreslere dünyanın her yerinden giriş yapabiliyorsunuz. Hitseslichat sitesi sadece Türkiyede ki kullanıcılara değil bütün Dünyada ki sesli sohbet kulanıcılarına hitap etmektedir. Sitemizde ki yaptığımız analizler sonucunda şuana kadar yurt dışından giriş yapanların sayısı hemen hemen kendi ülkemizden giriş yapanlara orantılı bir şekilde artış göstermektedir. O yüzden Yabancı ülkeden giriş yapan kendi vatandaşlarımız ve yabancı arkadaşlarımızın da isteklerine kulak vererek sitemizde değişiklikler yapmaya karar verdik. Peki bu değişiklikler nedir onları sizlere kısaca anlatmaya çalışacağım.

Arkadaşlar seslichat sitelerinde bildiğiniz üzere sohbet odalarının bir çoğu Türkçe formatında sizlere sunulmaktadır. Biz site yönetimi olarak Yabancı müzik ve ona benzer bi kaç oda açarak sizlere daha yararlı bir sesli sohbet sitesi olmaya çalışacağız. Odalarda ister yabancı müzikler paylaşabilir istersenizde yabancı dilden konusarak sohbetinizi yapabileceksiniz. Kesinlikle hiç bir şekilde uyarı vs yapılmayacaktır. Hatta talep olduğu takdirde o odalarımızda yabancı görevli alımındada bulunacağız. Böylelikle sizlerin daha güvenilir bir ortamda sohbetin yapmanızı sağlamış olacağız. Odalarımıza yoğunluga bağlı oalrak extra odalarla destekleyeceğiz. Ayrıca Yabancı odalarımızda günün belirli saatlerinde isterseniz Almanca , İngilizce , Rusça vb bilinen ülke dillerinden sizlere yabancı dil konusunda yardımcıda olmaya çalışacağız. Yani hem eğleneceksiniz hemde öğreneceksiniz. Yabancı diliniz varsa da unutmamanızı ve pekiştirmeniz açısından yararlı olacağını düşünüyorum. Yabancı dil konusunda ki eğitim saatlerimizi ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. 

Sesli chat Yabancı Müzik odalarımıza giriş yapmak için Yukarıdaki seslisohbet giriş butonuna tıklamanız kafi olacaktır. Daha sonra sizleri eşsiz bir sohbet muhabbet ortamı beklemektedir. Sitemizin ayrıcalıklarından yararlanmak için üye olmanız sizlerin menfaatinedir. Üyeliklertimiz tamamen ücretsiz olup hiç bir özel kişisel bilgi istenmemektedir. Keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile hoş sohbetler dileriz.

Yazar : 0
22 Ara Paz 02:18
254 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar

Avcılar Uydu Avcılar Uyducu Avcılar Uydu Servisi