158Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Yaz Kampanyası

    Arkadaşlar malum yaz ayı geldiğinde herkes tatile giderek koca bir yılın verdiği yorgunluğu tatil beldelerinde 1 hafta veya 15 gunluk bir mola ile tatil yaparak değerlendirir. Bizlerde bu süreçte sitemize tatilde veya tatili evlerinde geçiren yani izinli olup evde daha çok zaman geçiren kullanıcılar için kampanya yaptık. Kampanyamızı biraz detaya dökecek olursak..

   Sitemizde yaz dönemi boyunca oda kiralama ve yetki alımları tamamen ücretsiz olacaktır. Kendinize ücretsiz oda kiralayabilir ve yetki alabilirsiniz. Kış aylarında daha yoğun olan sitelerde ücretli alacağınız yetkileri sitemizde ücretsiz alabilir, kış aylarında kendi odanızda dostlarınız ile doyasıya sohbet edebilirsiniz. Bunun için hemen siteye giriş yaparak site sahibi veya yönetim olarak irtibata geçebilirsiniz. 

   HitSesliChat ailesi olarak daima eğlenirken para harcamayın prensibi ile yola çıktık, bu prensiplede yolumuza devam ediyoruz. Sizlerde sitemizi ziyaret edebilir, ücretsiz sesli chat keyfi sürebilirsiniz. Şimdiden tüm sohbet sevenlere iyi sohbetler dileriz.

Yazar :
15 Tem 2020
583 Görüntüleme

Tags:


Gönder
sesli chat sesli sohbet seslichat