170Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Üye Resmi Yükleme

      Sesli Chat kullanıcılarının bizlere yönlendirdiği sorulara cevap vermeye bu makalemiz ile devam ediyoruz.  Öncelikle bizlere sorularını ileten tüm seslichat kullanıcılarına teşekkür ederiz. Bir çok arkadaşımızın yaşadığı bir sorunu sizlerle paylaşacağız. Sesli Chat Profil resmimi bir türlü yükleyemiyorum? Peki sizce neden? Arkadaşlar bu işlem çok basit makalemizin sonunda bunu daha iyi anlayacaksınız.

     Sesli Panel sistemleri aslında aynıdır. Sadece bazı firmalar paneller üzerinde oynama yaptığı için ki biz buna giydirme panel diyoruz. O tarz panel sistemlerinde kodlar üzerinde oynandığından bazen resim yükleme alanı hata verebiliyor. En çok kullanılan panel türünde nasıl resim yükleriz onu size resimli anlatacağım. Aşağıdaki resimde işaret altına aldığımız alana yükleyerek profil düzenleme alanına ulaşarak avatar yükleyebiliyorsunuz.

işaretlenmiş alana tıkladığınız da diğer bilgilerinizi de editleyeceğiniz alan açılacaktır. Oradan profil resminizi yükleyebilirsiniz.

Sesli Chat ve Kameralı Sesli sohbet imkanı sunan sitemize üye olarak profil resminizin yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Üyeliklerimiz ücretsizdir. Sohbete giriş yazan alana tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile iyi sohbetler dileriz.

Yazar : WebSeoDizayn
26 May 2020
268 Görüntüleme

Tags:


Gönder
sesli chat sesli sohbet seslichat