122Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Üye Olmak

Merhaba arkadaşlar bu makalemizde sizlere üye nasıl olunur onu paylaşacağız.

Öncelikle bildigimiz üzere hangi sosyal medya üzerinde özellikle sesli chat siteleri üzerinde girdigimiz her siteye mutlaka devam sürdürmek için üyelik oluşturup bilgilerimizi tamamlamak gerekir. Bu üyeligin asıl nedeni ise örnegin kullandıgınız bir nick yani rumuzu başkası kullanmasın diye aldıgımız kısacası bir tedbir önlemdir. İnsanlarımız üyeligini oluştururken genelde ad ve soyad istemektedir. Bu bilgileri tamamen kendi adınız ve soyadınızı yazmadan örnegin ali can yazarız genelde. Çünki hiç bir kimse üyelik oluştururken gerçek bilgilerini asla yazmaz.

Peki üye nasıl oluruz.

Üyelik oluşturmak aslında basit bir işlemdir. Ama ilk defa giriş yapan kişiler ve bu sesli chat sitemiz başta olmak üzere sıkıntılar yaşayabilmektedir. Öncelikle giriş yaptıgımız web site üzerinde sağ kısımda bulunan yeni üyelik veya üye ol gibi ibareler üzerine tıklıyoruz.

Üye olacagımız rumuz yani nick yazıyoruz. Örnegin WebSeoDizayn yazıyoruz şifre kısmına unutmayacağımız bir şifre yazıyoruz. Yazdıktan sonra avatar yani ister kendi resminizi ister google üzerinden avatar seçip yüklemeyi tamamlıyoruz. Ve ardından üyeligimiz tamamlanmış oluyor.

Bu yazımız’da sizlere sitemiz içerisine Üye Olmak’ı anlattık.  Konu okudugunuz icin teşekkürler.

Yazar : 0
24 Kas Paz 16:11
191 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar

Avcılar Uydu Avcılar Uyducu Avcılar Uydu Servisi