Değerli kullanıcılarımız sesli chat sitelerinin vazgeçilmezleri arasında olan Flash rumuzlara artık her sitede rastlamanız mümkündür. Günden güne dahada popüler hale gelen ve artık yetkililer dışında vip kullanıcılarında kullandığı flash rumuzlar Google arama motorun da SesliChat Flash Nickler olarak popüler aramalar arasına girmiştir. 

   Peki bu flash rumuzlar nasıl ve nerede alınmaktadır. Bunu sizlere şöyle açıklamak istiyorum. Dilerseniz kendiniz yapabilir dilerseniz de hazır olan nickleri alabilirsiniz. Kendiniz yapmak isterseniz Google arama motoruna Ulead Gif Animatör veya PhotoShop bilginiz varsa PhotoShop programını indirerek de yapabilirsiniz. Ama sizlere tavsiyem zaten Google de arattığınız da muhakkak kullandığınız nicke göre yapılmış bir flash nicke denk gelirsiniz. Çünkü kullanıcıların bir çoğu zaten aynı rumuzları kullanmaktadır.

   SesliChat sitemizde sizlere bu konuda yardımcı oalcak Flash nick yapabilen profesyonel kullanıcılar bulunmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek bu konuda destek alabilirsiniz. Sitemzi ziyaret eden tüm misafirlerimize iyi sohbetler dileriz. Hoşça kalın.

YORUM ALANİ

  • GÜNCEL YAZILARIMIZA SENDE YORUM YAPMAK İSTEMEZMİSİN ?
  • Gönder