Sesli

Sesli Chat 0 17 May Paz 09:46 73 Görüntüleme

    Değerli kullanıcılar GoogLe de arama yaptığınızda sesli yazınca ilk çıkan web site sesli sözlüktür. Sesli sözlük ingilizce - türkçe çeviri sitesi olup sizlere bir çok dilde çeviri imkanı sunmaktadır. Sesli sözlük dışında sesli chat siteleri de öneri olarak çıkmaktadır. Sesli kelimesi ingilizce anlamı yani voice olarak sesli sohbet sitelerinde sistem adı olarak görülmektedir. Voice Ch diye bir sistem çoğu sitenin sesli chat sistemini sağlamaktadır. 

    

Sesli kelimesine chat yada sohbet kelimelerini ekleyerek arama yaptığınızda ise bir çok sesli chat siteleri çıkmaktadır. Sesli sohbet sistemi 2000 li yılların başında yaygınlaşmıştır. Daha önceleri Mırc , Kelebek vb yazılı chat siteleri ile sohbet edebiliyorduk. Daha sonrasında çıkan sesli ve görüntülü sohbet sistemleri ile hem sesli hemde kamera aracılığıyla sohbet edebiliyoruz.

    Hitseslichat bir sesli ve kameralı sohbet platformudur. Sohbet odalarında siz değerli kullanıcılara karşınızda ki kişilerle görüntülü görüşme imkanı sağlamaktadır. Bu imkandan yararlanmak tamamen ücretsizdir. Yapmanız gereken tek şey sohbet girişine tıkladıktan sonra rumuz (nickname) yazmanız yeterli olacaktır. Keyifli vakitler geçirmeniz dileğiyle İyi Sohbetler..