Chat

Sesli Chat 1 17 May Paz 09:51 87 Görüntüleme

      Sevgili kullanıcılar Chat kelimesinin türkçe anlamı sohbettir. Daha önceleri Yazılı chat ile kullanıcılar sohbet etmekteydi. Bunun yerini 2000 lı yıllardan sonra Sesli chat aldı. Sesli chat ile yazılı chat arasındaki fark sesli chat sitelerinde yazılı , sesli ve görüntülü sohbet edebiliyor. Karşınızda ki kişilerle daha samimi bir ortam oluşturabiliyorsunuz.Yazılı chatte ise sadece yazarak karşıdaki kullanıcıyla sohbet edebiliyordunuz. O yuzden sesli chat yazılı chat sistemini bitirmiştir. Çünkü Seslichat sitesinde daha güvenilir ortamda sohbet edebiliyorsunuz.

      Yalnız her seslichat sitesi sizleri tatmin etmeyebilir. Çünkü kurulmuş çoğu siteler şahsi kullanıldığından kullanıcılar rahat sohbet edememektedir. Hitseslichat sitesi isminden de anlaşılacağı gibi her kullanıcının gönül rahatlığıyla sohbet edebileceği bir sesli chat portalıdır. İsmi üniversel bir isimdir. Kesinlikle Şahsi bir site değildir. Dunyanın her yerinden giriş yaparak sohbet edebilirsiniz. Sistemdeki görevliler sizlerin güvenilir bir ortam da sohbet imkanınızı sağlamaktadır.

      Hitseslichat Sesli Sohbet portalından yararlanmak için sohbete giriş yazan yere tıklamanız yeterli olacaktır. Rumuzunuzu belirledikten sonra akıcı bir sohbet serüveni sizleri beklemektedir. Keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile iyi sohbetler..