161Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Alexa Nedir ve Önemi

Sesli Chat kullanıcıları bu makalemde sizlere sesli sohbet konularının dışında bir konu ile ilgili bilgilendirme yapacağım. Aslında Sesli Chat Siteleri ile doğrudan ilgili olmasa da seo çalışması yaptıran bir çok site sahibini ilgilendiren bir konudur.

Alexa Amazon‘a ait bir site sayacıdır..Bu sayaç hitleri farklı bir sıralama da gösteren ve bugün Google’ın kaideye aldığı sayılır sayaç sitelerinden biridir. Alexa sıralamayı yaparken en çok giriş yapılan siteler ile en az giriş yapılan siteler arasında sıralama yapar. Bir çok haber ve gazete sitesinin sabit okurları olup sayfayı sürekli siteyi ziyaret etseler bile eğer sizin giriş çıkışlarınız sürekli değişkenlik gösteriyor ise sıralamada o sitelerin üstüne çıkabilirsiniz. Bir çok seo çalışması yapan veya yaptıran kişiler seo çalışmasında alexa değerlerinin önemini bilmedikleri için geldikleri sıralamada yerlerinde sabit kalamamış belli süre sonra sıralamadan düşmüş veya tamamen kaybolmuştur. Hit Sesli Chat sitesi Sesli Chat siteleri arasında Alexa değeri bakımından en iyi sitelerden biri diyebiliriz. Gerek Dünya sıralamasında gerekse de ülke sıralamasında hatırı sayılır bir yerde olduğu aşikar. O yüzden Türkiye’nin en Hit Sohbet sitesi olarak tavsiyemiz eğer başarmak istiyorsanız bunun için her konuda çalışma yapmanız gerekmektedir. Backlink veya makale ile hiç bir zaman kalıcı başarı elde edemezsiniz.

En Hit ve En iyi Sesli Chat sitesi olan Hit Sesli Chat sitemize giriş yapmak için sohbet bağlan butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi sohbetleri dilerim.

Yazar :
24 May 2020
328 Görüntüleme

Tags:


Gönder
sesli chat sesli sohbet seslichat