158Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

15 Temmuz Şehitleri Anma

   Değerli ziyaretçi dostlarımız 15 Temmuz 2016 gecesi ülkemiz üzerinde bağımsızlık ve egemenliğimize karşı ciddi bir saldırı oldu. Yüzlerce şehit verdik ama vatanın bütünlüğüne zarar verdirmedik. Aziz şehitlerimize ALLAH'tan rahmet gazilerimize ise şükran borçluyuz. Sitemiz de15 Temmuz etkinlikleri olacaktır. Neler olacağına dair sizlere kısa bilgilendirme yapalım.

   Malum böyle günlerde duyarsız kalmayan sitemiz 15 Temmuz içinde duyarsız kalmayacaktır. Sitemizde şehitlerimizi anma etkinlikleri yapılacaktır. Bu etkinliklerde şehitlerimiz içni dualar okunacak, milli birlik ve beraberliğimizi perçinleyecek milli eserler paylaşılacaktır. Etkinliğin sonuna doğru ise sitemizde şehitlerimiz için yasin okunacaktır. 

   HitSesliChat ailesi olarak daima ülkemizin milli birlik ve beraberlik haklarına sahip çıkacağımızı buradan belirtmek istiyorum. Etkinliğimiz SesliChat odalarımızdan birinde yapıalcaktır. Etkinliğe katılmak için giriş yapan kullanıcılarımıza site içerisinde Genel Duyurular atılarak oda hakkında bilgilendirme yapıalcaktır. Şimdiden iyi sohbetler dileriz.

Yazar :
15 Tem 2020
447 Görüntüleme

Tags:


Gönder
sesli chat sesli sohbet seslichat